KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857450
nr 1385 7450
Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 39x28, yttermått inklusive ram: 53x43cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:06:17
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr